Kompleksowa obsługa

Państwa dom jest pod stałą opieką specjalistów pracowni A+house od koncepcji aż do oddania budynku. Każdego klienta traktujemy indywidualnie tworząc unikatowy projekt domu w zależności od oczekiwań zamawiającego. Możliwa jest także adaptacja gotowego projektu lub wykorzystanie jednego z naszych projektów domów fachówkowych. Dostosowujemy harmonogram działań do potrzeb inwestorów. Budując dom nie potrzebują Państwo zewnętrznych firm budowlanych ani instalacyjnych. Dla inwestora oznacza to brak konieczności koordynowania prac wielu fachowców. Dzięki możliwości wykonywania dużych elementów jak ściany, stropy i dach z najmniejszymi detalami na naszej hali produkcyjnej, czas budowy ulega znacznemu skróceniu, a sama budowa jest dużo mniej skomplikowana. Nasi specjaliści zapewniają całościowy nadzór i kompleksową obsługę podczas trwania procesu inwestycyjno-budowlanego, a także po oddaniu domu do użytku. Dzięki temu mogą Państwo cieszyć się sprawną i terminową budową swojego wymarzonego domu.

koncepcja, sporządzenie dokumentacji, uzyskanie pozwoleń urzędowych

produkcja prefabrykatów na hali

montaż na placu budowy

wykończenie

Całość procesu od pierwszych konsultacji do odbioru gotowego domu to okres około roku, co jest nieporównywalnie szybszym rozwiązaniem niż budowa domu w tradycyjny sposób.  Większość czasu obejmuje sporządzenie dokumentacji projektowej koncepcyjnej, dokumentacji budowlanej, uzyskanie pozwolenia na budowę, a następnie wykonanie projektu wykonawczego i charakterystyki energetycznej. Długość tej części jest indywidualna przy każdym projekcie. Następny etap to produkcja gotowych elementów na naszej hali produkcyjnej. Zaletę takiego rozwiązania stanowi ciągła kontrola nad jakością prefabrykatów, co pozwala na dużo większą dokładność i precyzję wykonania. Dzięki temu budowane przez nas domy posiadają bardzo wysoki standard, a dodatkowo czas produkcji jest nieporównywalnie krótszy i wynosi zaledwie około 7-8 tygodni. Skutkuje to także dużą oszczędnością finansową z powodu mniejszej liczby osób zaangażowanych w budowę, krótszy czas jej wykonywania, a także mniejszego zużycia materiałów dzięki precyzyjnym zestawieniom. Elementy konstrukcyjne produkowane na hali są na tyle precyzyjne, że zawierają w sobie całość instalacji i otworowania. Kolejny etap procesu to montaż gotowych segmentów na placu budowy. Roboty na miejscu w przypadku mało skomplikowanego obiektu trwają jedynie 2 dni. Montaż bardziej złożonych budynków zajmuje do 10 dni, co wciąż stanowi bardzo krótki okres czasu. Ostatnim etapem jest wykończenie wnętrz według Państwa upodobań. Po kilku tygodniach można już w pełni cieszyć się nowym, pięknym domem! 

szybkosc1
pod klucz1
pelna dokuemntacja1
indywidualne podejście1
oszczednosc1
precyzja1

Hala produkcyjna A+house

Hala produkcyjna to niezbędne narzędzie do pełnego działania w zakresie budowy domów prefabrykowanych. Na hali wytwarzane są gotowe ściany, stropy oraz połacie dachowe, montowane następnie na placu budowy. Wyposażenie hali decyduje o precyzji wykonanych elementów: dysponujemy własnym centrum obróbkowym z maszyną ciesielską dostosowaną do wszelkiego rodzaju działań na drewnie. Posiadamy również w stół motylkowy i piły wielkoformatowe. 

Aktualnie zmieniamy obecną halę na większy obiekt, aby realna stała się produkcja od 2 do 4 domów miesięcznie. Hala produkcyjna znajdzie się w bezpośrednim sąsiedztwie pracowni, dzięki czemu całość działań produkcyjnych podlega ciągłemu nadzorowi architektów i konstruktorów. 

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.