a+JAKOSC

Naszą domeną jest jakość. Dbamy o klasę używanych materiałów, o wysoki poziom i kontrolę podczas produkcji i montażu naszych domów. W systemach niskoenergetycznych i pasywnych jakość projektu i wykonania bezpośrednio przekłada się na komfort cieplny budynku, dlatego traktujemy ją priorytetowo.

a+standard

Wysoki standard budynku jest możliwy do osiągnięcia jedynie przy posiadaniu fachowej wiedzy i wieloletniej praktyki w danej dziedzinie. Przez wiele lat zdobywaliśmy specjalistyczne doświadczenia w zakresie budownictwa niskoenergetycznego w Austrii i Niemczech  – krajach, w których technologie pasywne są najbardziej rozwinięte na świecie! Dzięki temu znamy najnowsze i najlepsze standardy w dziedzinie budownictwa nieskoenergetycznego i wciąż rozwijamy się pod tym kątem.

a+OSZCZEDNOSC

Poprzez ideę A+oszczędność chcemy pokazać, że stawianie domu energooszczędnego lub pasywnego wbrew mylnym opiniom nie jest dużo droższe niż obiektu w tradycyjnej technologii. Natomiast koszty eksploatacji są nieporównywalnie niższe i cała inwestycja okazuje się bardzo korzystna dla naszego portfela.

a+EKOLOGIA

Ziemia to nasz skarb, dlatego obdarzamy ją szacunkiem. Naszą misją jest łączenie budownictwa i natury. Używamy naturalnych materiałów drzewnych, podlegających późniejszemy recyclingowi. Propagujemy domy niskoenergetyczne, czerpiące energię z odnawialnych źródeł, by zbędnie nie zanieszyczać naszego świata,nie szkodzić mu i pozwolić przyszłym pokoleniom cieszyć się jego pięknem.

a+TY

Pragniemy spełniać oczekiwania i zaprojektować dla Ciebie wymarzony dom. Naszą misją jest pełna współpraca przy wykonywaniu projektu, dbamy o każdy szczegół, aby  stworzyć dla Państwa idealne warunki!

Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub odczyt wg ustawień przeglądarki.